Tıp dünyası 75′lik Ertuğrul Akbay’ı konuşuyor


07 Eki 2013 14:50
Bu haber 296 kez okundu
Tıp dünyası 75′lik Ertuğrul Akbay’ı konuşuyor
300x250 reklam alanı

Yılların gazetecisi Ertuğrul Akbay 75 yaşında kitap yazdı. “25 yaşıma göre daha güçlüyüm. 50 yaşımdan sonra 12 santim uzadım” diyen gazeteciyi tıp dünyası şaşkınlıkla karşıladı

100 YAŞINDA ÇOCUK SAHİBİ OLMAK

Usta gazeteci Ertuğrul Akbay “Yaş 75 Yolun Yarısı” isimli kitabında sağlıklı ve uzun yaşama dair çok çarpıcı iddialarda bulundu. 150 yıl yaşam, 100 yaşında çocuk sahibi olmak, ilaç kullanmadan cinsel hayat kalitesini artırmak, sporla boy uzatmak gibi ilginç konulara değinen Gölge Adam kod adıyla tanınan Akbay’ın iddiaları ise tıp dünyasında şaşkınlıkla karşılandı.

GÖZLÜKSÜZ OKUYORUM

Uzmanlar “Eğer doğruysa çok nadir vaka ama pek olası değil” yorumunu yaptı. İşte Akbay’dan inanılmaz iddialar.

25 yaşımda bile, beyin, adale, cinsel açıdan böylesine güçlü değildim. Kulaklarım eskisinden daha iyi duyuyor. Gözlük takmadan gazete okuyabiliyorum. İnsan 70 yaşına gelince 10 santim kısalıyor. 24 yaşımdayken boyum 1.86′ydı, bugün 1.88… Kısalmadım, aksine 50 yaşından sonra tam 12 santim uzadım.

İŞİN SIRRI KAFKAS HALKININ BESLENME ALIŞKANLIĞINDA 

Erkek, 100 yaşında çocuk sahibi olabilir. İşin sırrı, Kafkas halklarının beslenme alışkanlığında. Bütün yiyecekleri afrodizyak özellikler taşıyor. Çömelerek oturduğunuzda cinsel gücünüzle ilgili tüm kaslarınız çalışır, güçlenir.

Deneyin. Bir süre sonra, vayy be diyeceksiniz. Saçlarım dökülmedi. Beyaz yok. İçinde birer tatlı kaşığı taze zencefil suyu, susam yağı ve çörekotu yağı bulunan sızma zeytinyağını saçımın diplerine sürerim. Yakı otu, kırk kilit otu, ısırgan otu ve yeşil çay kanseri tedavi ediyor.

SPORLA BOY UZAMAZ

Opt Dr Hüseyin Lüleci: Spor yaparak insanların boyları uzamaz. sadece hareketlerin yavaşlaması azaltılır. Çömelerek ve kalkarak insanların seks gücü artmaz. 75 yaşındaki bir insan gözlük olmadan gazete ya da kitap okuyamaz. Hepsi bilim dışı.

Ürolog Abdül Vahap  Karabulut : Bu söylenenlerin hepsi bilim dışı. Bu kitabı yazan gerçekten iddialarının arkasındaysa söylediği formüllerin patentiyle çok zengin olur. Çömelip kalkmakla insanın seks gücü artsaydı haltercilerin cinsel gücü nasıl olurdu?

YORUM YAPIN

Haber hakkında yorumlarınızı bekliyoruz....

300x250 reklam alanı
ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
BASINDA BUGÜN

Kime Ne Manşet Attı?