Karlar Ülkesi Türkçe dublaj fragman – Tıkla İzle


10 Eki 2013 15:10
Bu haber 395 kez okundu
Karlar Ülkesi Türkçe dublaj fragman – Tıkla İzle
300x250 reklam alanı

2010 yılının “Karmakarışık (Tangled)” filminin ve bu yıl vizyona giren “Oyunbozan Ralph” filminin ardındaki Walt Disney Animation Studios, beyazperdedeki en havalı komedi-macera filmi “Karlar Ülkesi”ni sunar.

Karlar Ülkesi (Frozen) Türkçe Dublajlı Fragman HD

Filmin yönetmenliğini Chris Buck üstleniyor. Jennifer Lee (Oyunbozan Ralph’ın senaristi) ve Peter Del Vecho (Winnie the Pooh, The Princess and the Frog / Prenses ve Kurbağa) ise filmin yapımcıları olarak karşımıza çıkıyor.

FİLMİN KONUSU

Krallık, Karlar Kraliçesi (Snow Queen)’nin laneti sonrasında ebediyen sürecek bir kış mevsimine mahkum edilmiştir. Bu krallıkta yaşamakta olan maceracı ve iyi kalpli Anna, Karlar Kraliçesi’ni bulup laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğu çıkan Anna’nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff’tur. Başarıya ulaşmaları için Karlar Kraliçesi’ni görüp tanıyabilmeleri gerekmektedir. Görünürde basit olan bu plan, izbe dağdaki yolculuk ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Mitolojik yaratıklar ve ürkütücü büyüler eşliğinde süren yolculuğun her dönemecinde ayrı bir tehlike ortaya çıkar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir.

YORUM YAPIN

Haber hakkında yorumlarınızı bekliyoruz....

300x250 reklam alanı
ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
BASINDA BUGÜN

Kime Ne Manşet Attı?